Michaela Orolínová v TOP 10
| Lenka Litvinová

Školské športové súťaže v tomto školskom odštartovali 2.10.2024 preteky družstiev aj jednotlivcov na Štrbskom Plese pod názvom ŠTRBA RACE - Otvorené Majstrovstvá Slovenska v prekážkovom behu. Družstvo SZŠ Poprad reprezentovali Michaela Orolínová (3.B), Natália Dlugošová (1.B), Marko Kočiš (4.B) a Garcia Kielár Andrey (1.B). Dievčatá a chlapci za veľmi chladného a upršaného počasia pretekali na 2km trati, na ktorej zdolávali 16 rôznych SPARŤAN prekážok.
Naši športovci bojovali výborne a v konkurencii 100 škôl ako družstvo sme sa umiestnili na krásnom 16.m.
O skvelý výsledok sa postarala v individuálnych pretekoch jednotlivcov Michaela Orolínová, ktorá sa zo 194 dievčat umiestnila sa parádnom 8. mieste a zabezpečila si umiestnenie v TOP 10.
Ďakujeme všetkým našim pretekárom, ktorí sa pretekov zúčastnili a vytvorili bojovný tím v silnej konkurencii stredných škôl z celého Slovenska.