Ukončenie 4 turnusu odbornej mobility v Karlovarskej krajskej nemocnici a. s.
| Aďa Myšičková

Ďalší, v poradí už 4 - tý "intenzívny turnus" v rámci mobility projektov Erasmus +, umožnil jeho účastníkom získanie nielen neoceniteľných profesionálnych skúsenosti (5 žiačok tentokrát pracovalo na oddelení OARIM - anesteziológie, resuscitácie a intenzívnej medicíny a na jeho chirurgickej jednotke intenzívnej starostlivosti - žiačky 4 PS. B: Kurčáková Mária, Petrenková Monika, Majerčáková Edita, Ščuková Eva a Novotná Nikola , 2 žiačky fungovali na oddelení koronárnej jednotky a 3 žiaci boli začlenení na urgentom príjme pre kriticky chorých pacientov - žiaci 4 PS. A : Natália Šimonová, Veronika Koľová, Žaneta Vaverčáková, Patrik Matejkov a Tadeáš Halčin), ale aj kontakty so vzácnymi ľuďmi a osobnosťami, pre ktorých je práca zdravotníka poslaním vykonávaným s ozajstným zanietením a láskou.

Všetkým zúčastneným žiakom zároveň ďakujem za príkladnú reprezentáciu školy a schopnosť prekonávať samých seba.