DOČKALI SME SA!
| Jana Rothová

Dňa 23. septembra 2024 sa žiačky našej školy a zároveň aj absolventky bronzovej úrovne programu DofE Alica Pavlíková, Dorota Lukáčková, Michaela Hegedüšová, Sabína Harnišová a Sofia Špaková spolu s učiteľkou Janou Rothovou zúčastnili slávnostného oceňovania bronzových a strieborných účastníkov programu DofE – Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu. Oceňovanie sa konalo v historickej budove Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Prítomní boli aj vzácni hostia – britský veľvyslanec na Slovensku Nigel Baker, bývalý prezident SR Andrej Kiska, vedúci odboru školstva za Prešovský samosprávny kraj Ján Furman a spoluzakladateľ a riaditeľ DofE na Slovensku Miloš Ondrášik. DofE nám okrem certifikátu a bronzového odznaku prinieslo aj množstvo skúseností a skvelých zážitkov, a týmto by sme chceli pozvať aj ďalších žiakov, aby sa pridali k nám „DOFÁKOM“ a mohli tak pracovať na sebe, prekonávať svoje limity a zlepšovať svet okolo nás.

Sofia Špaková, Michaela Hegedüšová
absolventky bronzovej úrovne DofE