Deň otvorených dverí
| Táňa Pavlíková

Deň otvorených dverí, na ktorý sme pozývali všetkých záujemcov o štúdium na našej škole prebehol v piatok 3.11.2023 v budove našej školy. Napriek pochmúrnemu počasiu bol záujem veľký, čo nás nesmierne teší. Žiaci a ich rodičia mali možnosť nahliadnuť do jednotlivých učební ,kde prebiehalo vyučovanie ošetrovateľstva, cvičení z ošetrovateľstva, anatómie, slovenského alebo anglického jazyka, či informatiky. Mali tiež možnosť vidieť ukážky maskovania rán, či prvej pomoci. Tí šikovnejší si to skúsili aj na vlastnej koži a resuscitovali na figurínach. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a prezentácii našej školy a veríme , že v máji zasadnú na prijímačky aj tí, ktorých sme presvedčili, že na našej škole sa študovať oplatí.