NAŠI ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI SÚ INŠPIRÁCIOU
| Zuzka Čopíková

Každá škola je hrdá na svojich úspešných žiakov, ktorí šíria jej dobré meno nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Zvlášť sme vďační tým, ktorí si nájdu čas a prídu porozprávať o svojich skúsenostiach mladším kolegom – žiakom našej školy. Tentokrát nás navštívila naša absolventka Monika Rindzevičius (rod. Jakubčová), ktorá ukončila štúdium v odbore ZA v roku 2006. Po úspešnom ukončení vysokoškolského štúdia v odbore ošetrovateľstvo ju životná cesta zdravotníka zaviedla do rôznych kútov sveta: pôsobila v Saudskej Arábii, Afganistane, Sudáne, Sierra Leone, Prahe či Iraku. Všade tam svedomito vykonávala svoje povolanie s láskou a pokorou. O svojej životnej ceste porozprávala našim tretiakom a štvrtákom a ostatní si o nej budete môcť čoskoro prečítať v našom školskom časopise Fonendoskop.