Do popradskej nemocnice zavítal Mikuláš
| Aďa Zoričíková

6.12. 2022 sme chceli rozdať radosť a vyčariť úsmev na tvárach pacientov a zároveň poďakovať zdravotníkom za ich namáhavú a obetavú prácu v Nemocnici Poprad.

Veľká vďaka patrí všetkým žiakom a zamestnancom SZŠ Poprad, ktorí sa zapojili do zbierky „Zbav sa sladkosti“, určenej na prípravu mikulášskych balíčkov pre pacientov nemocnice. Naše poďakovanie patrí všetkým, ktorí pripravili pozdravy pre pacientov nemocnice a onkologického oddelenia. K našej výzve sa pripojili aj učitelia a žiaci SOŠ hotelovej v Starom Smokovci, ktorí napiekli a vyzdobili medovníčky, ktorými sme potešili pacientov. V neposlednom rade naše úprimné poďakovanie patrí sponzorovi TatraClima, ktorý nám pomohol vydarenú akciu zrealizovať.