Zlatý Ámos
| Tatiana Husárová

V uplynulom týždni  naša učiteľka Lýdia Cimermanová zažila výnimočné chvíle! Spolu so svojou študentkou Natáliou Petrulovou boli pozvané na slávnostné prijatie u prezidenta SR Andreja Kisku. Dôvodom pozvania bola skutočnosť, že naša Lýdia bola finalistkou celoštátnej sútaže Zlatý Amos - sútaž o najlepšieho učitela. Záštitu nad touto skvelou sútažou prevzal práve náš pán prezident Andrej Kiska. Lýdia Cimermanová reprezentovala Strednú zdravotnícku školu v Poprade na súťažnom finále v Bratislave. So svojou triedou, terajšou 3. ZA A si pripravila fantastický program a na finále sa tešili priazni všetkých divákov. Zaujímavé je, že Slovenská televízia odvysielala televízny záznam až 2 krát, program teda videlo množstvo ludí na celom Slovensku. Môžeme sa naozaj pýšiť kvalitou našich pedagógov, ktorí aj vo veľkej konkurencii celoštátnej sútaže dokázali zabojovať a prerazit až do finále 8 najlepších na Slovensku! Lýdii Cimermanovej zo srdca gratulujeme, prajeme vela trpezlivosti a nadšenia pri vyučovaní aj v osobnom živote! Študentom 3. ZA A triedy patrí vďaka a obdiv za tvorivú energiu vloženú do projektu Zlatý Amos!