From classroom to career - Slovakia
| Daša Škodyová

Naša škola sa zapojila do medzinárodného programu Erasmus+ s projektom pod názvom "From classroom to career". Prvé stretnutie sa konalo od 9. do 12. februára 2015 na našej škole. Privítali sme hostí z Talianska, Portugalska a Turecka. Na stretnutí sme riešili logo projektu, analýzu klímy škôl (dotazník, ktorí ste vypĺňali), ďalší vývoj projektu. Okrem pracovnej časti naši partneri navštívili naše Tatry, vykúpali sa v aquacity Poprad, videli centrum mesta a časť Spišská Sobota. Všetci sme si pochutili na jedlách zo všetkých zúčastnených krajín. V utorok sme si vypočuli prednášku na tému Mladý človek a jeho vstup na trh práce od Ing. Mitterpachovej, ktorá je Eures poradkyňa a pracuje na ÚPSVR v Poprade. A ako bolo? Pozrite si našu fotogalériu J. Ďakujem nášmu projektovému teamu, ktorý pripravil toto stretnutie aj žiakom, ktorí sa ho zúčastnili.