Riaditeľ školy informuje
| Miro Bednár

Vážení rodičia, milí žiaci.

foto studenti 24Dostávame informácie o tom, že niektoré školy začali nezákonne s prijímacími pohovormi a zároveň sa nás pýtate, na akom mieste v poradí prijímaných sú Vaše deti na našej škole. Oznamujeme Vám, že žiadna seriózna škola takéto aktivity nerobí a žiadna Vám nemôže poskytnúť takú informáciu, pretože posledný termín na doručenie prihlášok do stredných škôl je 19.5.2020. Poradie žiakov v prijímacom konaní je možné určiť najskôr 20.5.2020. Ak niektorá škola koná už pred týmto termínom, znamená to, že podvádza a nejde jej o seriózny výber žiakov podľa ministerstvom určených podmienok, ale o nekorektnú aktivitu, ktorej jediným cieľom je dezinformovať žiakov a rodičov. Nepodľahnite preto nekalým praktikám a vyčkajte na výsledky konania zo škôl, ktorých záujmom je naučiť a vychovať.

Mgr. Miroslav BEDNÁR